JARMUTA KOLEX SZCZAWNICA - PŁOMIEŃ LIMANOWA 2-1 (0-1)

2:1 M. Pietrzak 72

Jarmuta: Bobak – Ł. Wiercioch, Ojrzanowski ŻK, Diop, Mlak – Waligóra (46 Borucki), M. Pietrzak, Hrydziuszko, Pawełczak – J. Pietrzak, Jasiurkowski (85 Urban).

Płomień: Wydra – Sułkowski, Zawada, Michura, S. Koza (62 Jantas) – K. Koza, Ociepka (80 Duch), Musiał ŻK, Łątka ŻK – Boczoń (65 Janczy), Bukowiec.

Sędziował: Bogusław Bożek z Gorlic. Widzów: 250

Mecz lepiej zaczął się dla gości, którzy już w 3 min objęli prowadzenie. Łątka znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Jarmuty i pokonał go płaskim strzałem z 11 metrów. Wyrównać mógł w 30 min Jasiurkowski, ale piłka po jego uderzeniu z rogu „szesnastki" trafiła w słupek. Szalę zwycięstwa Jarmuta przechyliła po przerwie. Już w 47 min było 1:1 po ładnym strzale bezpośrednio z rzutu wolnego Boruckiego. Mecz rozstrzygnął się w 72 min. Strzał Pawełczaka, Wydra obronił ale wobec dobitki M. Pietrzaka był już bez szans.

- Dobry wynik w meczu przeciwko dobrej drużynie. Satysfakcja jest więc spora. Mecz nie ułożył się nam najlepiej, ale potrafiliśmy opanować nerwy i w drugiej połowie zagraliśmy już bardzo dobrze, co też przyniosło wymierne efekty – cieszył się po meczu trener Jarmuty, Jerzy Grabara.