logotype
HOT NEWS:
09 -August -2020 - 06:52

Jarmuta Szczawnica – Zalesianka Zalesie 5:1 (3:0)

Bramki: 1:0 W Wiercioch 32, 2:0 Kuziel 36, 3:0 W. Wiercioch 44, 4:0 W. Wiercioch 52, 5:0 Słowik 57, 5:1 Piksa 90.

Jarmuta: Olchawa (73 Pazgan CZK 90) – Ojrzanowski, Bobak, Czubiak, Słowik (65 Kozielec) – Kuziel, Weber, Komorek (60 Urban), Mlak, Ciesielka (46 Zieliński) – W. Wiercioch.

Zalesianka: Ryż – K. Hajduk, Sukiennik, Gancarczyk, P. Opoka – K. Opoka, M. Hajduk, Augustyn, R. Gancarczyk, Gorczowski – Ubik (70 Piksa).

Sędziował J. Chlipała z Ochotnicy.

Widzów: 100

Wynik końcowy to tak naprawdę najmniejszy wymiar kary jaki spotkał w tym meczu przyjezdnych. Skuteczność – mimo 5 zdobytych goli – nie była tego dnia bowiem najmocniejszą stroną gospodarzy.

Przeszło pół godziny przyszło kibicom czekać na gole. Wynik otworzył w 32 min W. Wiercioch, który po rzucie rożnym wykonanym przez Kuziela, z 3 metrów posłał piłkę pod poprzeczkę. W 36 min Kuziel już sam wpisał się na listę strzelców, finalizując akcję i podanie z prawej strony Komorka. W 44 min drugi raz na listę strzelców wpisał się Wiercioch. Tym razem dogrywał mu Bobak.

W 52 min Wiercioch miał już na koncie trzy trafienia. W tej akcji skorzystał z podania Webera, który zachował się bardzo koleżeńsko, bo sam miał dobra okazje ku temu by oddać strzał po którym pewnie cieszyłby się z gola. W 57 min swojego gola zdobył Słowik, który najpierw wygrał pojedynek jeden na jeden z obrońcą Zalesianki, po czym nie dał szans bramkarzowi. Mecz zakończył się honorowym trafieniem gości z Zalesia. Sprezentował go im rezerwowy bramkarz Jarmuty, Pazgan, który nie dość że wypuścił piłkę z rąk to jeszcze faulował na czerwoną kartkę .

- Szkoda tej sytuacji w końcówce, bo zawsze to fajnie wygrać bez straconej bramki. Cóż zdarza się. Nie był to wcale dobry mecz w naszym wykonaniu, bo gdyby był to wynik końcowy oscylował by w granicach wyniki dwucyfrowego – przyznał członek sztabu trenerskiego Jarmuty, Grzegorz Borucki.

Źródło podhaleregion.pl

2020  KS Jarmuta   globbersthemes joomla template